Deníček

"Škrábání se na hlavě může vyjadřovtat nejistotu, ale může být také příznakem lupů"

25. července 2011 v 23:43
Lidičky, tak se zase hlásím :)
Je to náročné, bolí mě šíleně zuby, protože moje moudráky právě jen tak napadlo, že polezou ven a budou mě bolet :( O víkendu jsme uklízeli, když měli přijet rodiče a upekli jsme výborný perník mňam :) A úplně jednoduchý, kdybyst měli zájem, tak Vám dám recept :) Ale dostali jsme pochvalu :) Dneska jsme byly za kamarádem v nemocnici, chudák měl na krku nádor odmala a pořád ho operovali nějak a teď už ho snad konečně natrvalo vyndali. Je hrozně statečný, bere to s humorem a to obdivuji :) Snažím se dát konečně do kupy tu challenge z ledna a fotosoutěž z března, je to ostuda, ale když se od toho člověk na nějakou dobu odtrhne, tak pak se k tomu dokopat a navíc to teď vidím všechno úplně jinak, takže to celé předělávám, ale do neděle stopro to tu bude :) Taky jsem si stáhla program KMplayer na to dělání videí a Photoscape když už jsem na to konečně přišla, tak se to zase nějak po a pořád to hlásilo nějakou chybu, takže jsem se nasrala a rozhodla se, že budu asi do smrti dělat maximálně animace :D Ale tak jednu animaci jsem si aspoň zkusila, tématickou, když chceme ve středu jít na Harryho posledního :) Škoda, že tam se nedají upravit nějaký věci jako třeba ostrost, kontrast a tak :)

Jaký je to pocit Harry..?

22. července 2011 v 14:58
Ahoj,
tak zítra nám skončí pohodo a vrátí se nám rodiče z dovolené, takže dneska se bude uklízet a nakupovat, aby přijeli do čistého a plného domova :D Včera jsme koukali na Harryho a Prince dvojí krve a dnes nás čeká už jen první část 7 a můžeme ve středu vyrazit na závěr. Víte, nikdy jsem nebyla do týhle série nějak úplně zblázněná, ale teď když to vidím takhle v celku a když si uvědomím, že bude konec, tak si uvědomuji, jak moc jsem s ní vyrůstala a jak mi to bude chybět, jasně, vždycky si můžu udělat Harry Potter night, ale už to nebude nikdy ono, jako když jsem četla poprvé knížky nebo viděla poprvé film. Tradičně jsem si pobrečela u Brumbálovi smrti... Nemůžu za to, že mě dojímá skoro všechno :D A taky mi bylo dost líto Harryho a Hermiony, dobře Harry si za to mohl sám, protože Ginny mu to občas dávala najevo a on si nikdy nevšiml, ale Ron se v tomhle díle choval úplně hrozně jako pubeťák a Hermiona ho miluje takovýho trubko :) Jinak avatar je dělaný na Standy počítači, kde není nic, ani písmo, ani textury a ani vrstvy, na které jsem si zvykla, tak proto není nic extra :) Teď jsem kvůli Babunce koukala na jeden díl Buffy a teď jede druhý, je mi fuk, že pátá a šestá série, já to kdysi viděla, když mi bylo asi tak jedenáct, páni to už je nějakých deset let :D Ten Buffy robot je vtipnej :D Mno nic jdu uklízet, mějte se hezky :)

Kdo jsi a co jsi udělala s Hermionou?!

17. července 2011 v 23:45
Ahoj moji milí,
tak se zase hlásím a rovnou se změnou designu, jak jste si asi všimli :) Nakonec jsem s ním docela spokojená, ale na to že jsem se s ním prala skoro týden, toto je totiž asi pátá verze a ještě pak trošku upravená, takže tak :D Ano miluji fialovou :) Ještě to není úplně dodělané, chci totiž trošku udělat pořádek ve článcích, kategoriích a hlavně v grafice, asi prostě všechny avatary hodím k sobě a budu je postupně přidávat než je mít takhle zvlášť ve článcích, ale na to je čas, až udělám soutěže. Ano už jsem na nich začala pracovat :)
Jinak víkend byl fain, jak by taky ne, když rodiče odjeli v sobotu ráno a byl klid. Tak jsme si hned se Standou večer pustili Harryho Pottera a Ohnivý pohár a Fénixův řád. Standa si to totiž nepamatuje a to je chyba, páč se mnou asi půjde na závěrečnou část do kina :) Mno je to zvláštní, když na to koukáte už poněkolikáté, jak objevíte mnoho věcí. Jako třeba náznaky mezi Ronem a Hermionou, mezi Harrym a Ginny a tak, prostě nějaký pohled, který Vám jindy unikne, teď vnímáte mnohem více. Dál jsem taky objevila, že Cedrika Diggoryho hraje Robert Pattinson, když jsem nad tím tak přemýšlela, tak mi Standa povídá, "hele není to ten hroznej upír? ":D A pak taky byla dobrá scéna na tom famrpálovém mistrovstí, jak se tam objevila hlava koho jiného než Doctoro Who X. :D Jo je to fain, s Harrym jsem vyrostla a asi se na něj vždycky ráda podívám :) I když taky jsme hodně přemýšleli o chybách v tom filmu a několik jsme jich tam našli. A taky mě napadali takový věci jako, že jsou kouzelníci, mají hůlky a nikdo mu nemůže vyčarovat lepší společenský hábit :D No nic, mě říkají, že ty filmy moc štourám, ale tak to je snad dobře, že jsem vnímává duše :)

Určitě jste si všimli, že mám o mnoho lepší náladu. Můžou za to dva lidi. Standa, se kterým je mi poslední dobou hezky jako nikdy předtím, který nemusí nic říkat, jen se na mě podívá a já povyrostu o dva centrimetry (jó kéž by :). Chci jen říct, že stačí to jak se na mě podívá s takovým obdivem a láskou a já si hned připadám "skoro" jako Miss World :) A pak taky R., které když jsem si stěžovala, že nic neumím na mě našla tolik věcí, které umím, že jsem nevěřila, člověk může něco umět a nemusí hned být malíř, grafik nebo tak :) Stačí umět třeba dobře naslouchat, dobře poradit nebo tak a hned si člověk přijde užitečný :)

Mno nic, jdu spinkat, zítra ráno zase do práce hezky a pak večer se zase zničit na zumbu, nevím, jestli tím zhubnu, ale za ten fain pocit to stojí :)

Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.

15. července 2011 v 12:32
Tak už se zase hlásím, nějak často, že? No jo, ale pak mě nemají bolet záda z toho sezení u počítače :D Co bych Vám řekla nového? Začnu tím, že jsem se včera flákala, protože jsem se ráno po 6 hodinách u pc a po zumbě probudila s hroznou bolesti krcni patere a tudiz i hlavy, ze jsem ani do prace nebyla schopna dojet a tak jsem si na krk hodila hrejivy obklad a spala až do 12, čímž jsem se aspoň vyhnula mamince, která šla až na odpolední a tak tady zase lítala :) Pak jsem byla se Standou a bylo to fain. Dali jsme si gyros a pekne nacpali pupky a pak to završili výborným kafíčkem, ledovým s karamelem, já jsem na týhle kávy hrozně ujetá, i když to moji postavě asi moc nesvědčí :) Včera se taky udála historická věc, po dlouhé době jsem měla pocit, že mi to sluší a to když o sobě řeknu, tak to je už něco :) Proto taky ten název, citát, protože někteří lidi mi opravdu dodávají trošku sebevědomí, protože mě mají rádi takovou jaká jsem a vidí na mě spoustu dobrých věcí, které já nikdy nepoznám na sobě. Posuďte sami jestli mi to slušelo či ne :)
Jinak dneska je velký pátek, což znamená úklid, jak víte, je to u nás každý pátek :D A to znamená nádobí, prach, vysát, převléct postel... Jediné co mě utěšuje je, že dnes odjíždí rodiče na týden na dovolenou, takže bude doma klídek a pohoda :) Jen blbé, že jedou se Standy rodiči a tak musí být doma a starat se o barák a zvířata a nemůžeme tak být spolu :( Jen teď do neděle a pak budu muset zase zpátky. Pořád se patlám s designem, udělala jsem asi čtyři verze a ani jedna mě nakonec nenadchla, ale teď tu poslední asi brzy nastavím a prdím na to, lepší to stejně asi nebude :D Mno nic, jen jsem chtěla něco napsat a taky poděkovat za to, jak mi zase stoupla trošku návštěvnost, je to hezký pocit :) Taky jsem poznla pár nových pěkných blogů, tak třeba mi přibydou oblíbené odkazy ;)

Mějte se hezky celý víkend, já tu nebudu a nezlobte se, že mi tak trvají ty soutěže, já na to vlítnu teď, když budu doma sama :)

Zrzi zrzi co Tě mrzí

11. července 2011 v 18:33
Teď asi trošku pozlobím Clare :) Tak jsem si tak řekla, že si konečně dám na hlavu ten barvící šampon v barvě čokoládové. Tak jsem donutila mamku, no chvíli jí to trvalo, ale pak se teda přemohla a kydla mi to na hlavu, no očekávala jsem opravdu hnědou, jen, že mi to jako vždy jen zdůrazní lesk a navíc ty vlásky trošku zlepší (ano šampony a barvy na pár umytí mi dělají krásnější vlasy, jemné, lesklé, příjemné, voňavé) . Mno a tak jsme to sundali a ono ejhle vršek hlavy, který mám světlější šel do zrzava a celkově to vůbec nepřipomínalo čokoládu :D Posuďte sami :)


No už jsem říkala, že nejsem fotogenická, tak se nelekejte, já se prostě sama nevyfotím, jen důkaz zrzavooranžové :) A proč pozlobím Clare? Ona chce oranžovou a vyjde ji žlutá a já chci hnědou a mám zrzavou :D

Jinak dneska jsem v práci přežila a zítra má být vypnutá voda, kvůli nějaké opravě, takže budu doma, no doma, musím si jít zařídit pas, abych mohla v září odletět příapdně k moři, ježiš jak já se těším na moře...hrozně šíleně moc :) A pak jsem si já šikulka zablokovala účet od banky přes internet a tak teď ani nevím, zda už mi přišla výplata atd. A pak do knihovny pokochat se. Taky tak rádi chodíte do knihovny?

Já bych tam vždycky strávila mládí, no vlastně jsem ho tam taky strávila, když to tak vezmu :) Beru knížky jednu podruhé, prohlížím, koukám, počtu si, vyberu si, pořád chodím po těch samých, i když si žádnou nepůjčím, nevím proč asi nějaká pracovní úchylka :) Mno a spoustu jiných věcí mě čeká a snad se aspoň pustím do vytváření designu, ačkoliv ani pořádně nevím jakého. Mám tři možnosti a nemohu si vybrat, tak trošku tápu... A taky musím konečně udělat ty soutěže, ach jo, jsou to takový strašáci, ale mě se do toho tak nějak nejde ponořit, ale příští týden jedou rodiče na dovču a já budu odpoledne a večer sama doma, tak budu mít čas a konečně mi to neunikne :) A taky jsem chtěla napsat o Lidicích, toho je, co musím udělat uf. Jdu dělat blenda ke Clare, i když, když jsem viděla tu konkurenci, asi si to taky rozmyslím :D A pak přijde máma a bude zase po srandě :)

Tak zatím se mějte :)

Prázdniny od slova ani chvíle prázdna

7. července 2011 v 15:29
Ahoj,
tak se zase hlásím. Sice mám prázdniny, ale jak už víte u nás je pořád co dělat prázdniny neprázdniny, takže jsem se dnes poprvé dostala k internetu od pátku, tedy skoro týden jsem se na něj nedostala. Že jsem se nedostala o víkendu mě nepřekvapuje, byli jsme na chatě a klasika k babičce uklidit, to je vždy na celé dopoledne a kus odpoledne, pak jsme jeli vyzvednout mamku a cestou jsme se stavili v Mobelixu, protože na letáčku měli v akci postel a já jsem tak prohodila, že bysme si ji mohli se Standou koupit sem na barák do našeho pokojíčku, když spíme na sice super rozkládácí pohovce, ale když přijede návštěva, tak tam spí oni a já bych musela spát na takový malý rozkládácí pohovce a Standa doma, mno moje mamka se toho hned chytla, takže jsme koupili postel za tři tisíce, sice jen 140x200, takže se musíme trošku smrsknout, ale aspoň nám jí nikdo nebere, no pak se jelo ještě na nákup atd a domů se přijelo někdy v 5 a pak se dělali ještě nějaký věci a večer přišli Kroužkovi (Standy rodiče) a tak.

V neděli jsem byla u Kroužků, protože tam byla "švagrová" s malou "neteří" a tak. Už se dokonce naučila mě i pojmenovat, takže teď na mě pořád křičí Ba, jen se hnu na pár metrů a ne "tóto" :D Je úžasná, strašně hodnýdítě :) Mno v pondělí jsme jeli s tátou a dědou nakoupit a to je vždycky nadlouho a pak jsem odpo taky byla u Kroužků, protože tam i spinkala a pak jsme šli ke Standovímu kamarádovi, který chodí s holkou, s kterou jsem se já skamarádila, takže je fain, že se bavíme takhle ve čtyřech, hráli jsme ping-pong, Activity a já předváděla vizionáře pantomimou, když nevěděli, tak jsem jim napovídala, že je to jako misionář a předváděla tam skoro film, jak přijede mezi domorodce a ukazuje jim sirky a oni blbci se jen smáli a vůbec nevěděli :D Mno v úterý jsme dělali spoustu věcí, kopali jámy, vařili, prali atd, odpoledne jsme byli zvaný ke "švagrovi" a "švagroví" na grilování i s Kroužkama a my tam se Standou ještě spali. Grilování se rovnalo obžerství a gurmánství, ty tam byla moje dieta :D Kuřecí paličky v medu, medailonky se špekem, grilovaný lilek, cuketa a paprika, panenka plněná špekem a sušenou švestkou a nakonec pstruh na grilu mno ještě teď se mi sbíhají sliny jen to píšu :) A pak přišla největší ostuda. Švagr od nás už dřív dostal sadu na poker, protože to pořád pařil na netu, tak že si musíme zahrát. Já to hrála snad poprvé v životě, no prohráli jsme se Standou 30 korun a to většinu já a švagr se nám smál :D Mno a včera jsme zase makali, dělali jsme druhou řadu zatravňováků, takže vykopat díry, poměřit atd, pak se vařilo, pralo, připravoval bázen, dávala nová plachta, zavařovali okurky a tak prostě plno věcí.

Dneska jsme byli ještě s dědou na kontrole u doktora kvůli cévám, ńaštěstí v pořádku to má pak jsem musela babičce umýt lednici, sebrat jablka, utřít prach a řekla jsem si, že dneska si aspoň udělám hodinu volna na blog, protože už to není možný. Mám sice volné večery, ale když už mám tu možnost být teď se Standou, protože pak těch příležitostí tolik nebude, tak přece mu neřeknu, ne já jdu na internet, to bych byla blbá, že? To se radši na něco podíváme nebo tak :) Mno takže tak, není to lehké, uvědomuji si, jak rychle uteklo to bezstarostné dětství a jak moc rychle nastoupili jen starosti a práce a všechno. Nejvíc mě děsí představa, že tak nějak podobně už to bude po zbytek života... Je to docela děsivá představa... Mno nic jen jsem chtěla dát vědět, že žiju, i když nevím, zda žiju nebo jen spíš přežívám... Na soutěže a design se chci pořád vrhnout, ale jak vidíte nebylo kdy, ale od pondělí budu chodit dopoledne do práce a odpoledne nebo spíš večer, až budu v Praze a mamka s tátou budou koukat na Tv, budu na to mít konečně čas a klid, už se na to těším, protože blog je jedna z mála věcí, co mě drží nad vodou, když už mám z tohohle světa a života deprese...

Mějte se a brzy zase naviděnou, spíš n napsanou :D

I šedé myšky občas nakupují...

1. července 2011 v 17:38
Tak jsem si řekla, že Vám vyfotím, co jsem si koupila, že by Vás to zajímalo a prostě jsem se chtěla pochlubit :) Raději nebudu říkat, kolik co stálo, nechala jsem tam hodně peněz a skoro nic nebylo ve slevě, ale to je jedno, rozhodla jsem se na sobě nešetřím a místo kupování si pořád něco "dobrého" po čem jsem akorát tak jako váleček, že si radši koupím víc věcí, které potřebuji, abych se necítila jako šedá myška :)


Nejvíc jsem ráda za tuto krásnou sukni, kterou jsem už dlouho potřebovala, protože v mém šatníku sukně chyběla. Asi se divíte, proč tak dlouhá, je ke kolenům, protože jaksi jsem za a)malá a za b)tlustá a krátká sukně mi tak neseděla prostě a navíc odkrývala i určité nepěkné partie, kdežto v téhle si připadám mnohem lépe a je přeci hlavní v čem se cítím dobře :) Dále košile, vzala jsem si ji zkusit jen tak a když jsem ji zkusila k té sukni nemohla jsem si ji nekoupit :)

Dále jsem potřebovala svetřík černý rozepinací, když třeba sedíme někde na zahrádce v kavárně nebo tak, tak je pak chladněji a moje mikiny se mi už nějak moc nelíbí, tak jsem chtěla svetřík :) Ten šátek je krásný a velice příjemný, takže mi ani tak nevadí na moji citlivou kůži a krásně se hodí k té košili ;)


Dále jsem potřebovala letní botky, taky se nějak vytratily z mého šatníku, loni jsem celé léto chodila v "Crocs" :D Mě se líbí, sestra mi řekla: co je to za babkovský boty, ale mě se líbí a to je hlavní a jsou stráášně pohodlný a to pro moje bolavé tělo je slast :)


Tři krásná trička z New Yorku, ano miluji takovou růžovo-červenou barvu a ano miluji veselé obrázky na triku :) A navíc ta sova vypadá trošku jako já-pěkně kulatá, s brýlemi a moudrá :D Jinak to prostřední je špatně vidět, ale je to s límečkem a moc pěkné, dovolím si říct, že mi sluší, což říkám u máločeho :D


A ještě jedno obyčejné tílko a jedno trošku sexy tričko, na té fotce to moc nevynikne, ale ve skutečnosti je opravdu krásné a zajímavé :)
Toť vše, nemohli jste ode mě čekat, žádný modní hity, protože mě většinou nesluší a necítím se v nich dobře, a ačkoliv tak občas trošku depčím, že nejsem jako ostatní holky hezká, hubená a moderní, cítím se ve svém oblečení dobře a o to jde :)

Prázdniny, prázdniny přícházejí :)

30. června 2011 v 16:30


Ahoj lidi,
tak už i já mám konečně prázdniny. Konečně jsem se dočkala a po úmorném boji, kdy jsem dala všechny zkoušky na první pokus, protože nevím, kam bych nacpala ten druhý :D A výsledná bilance jedna trojka, jedna dvojka a jinak jedničky, myslím, že dobrý, ne? :) Jinak v úterý to bylo právě za tři, což mě docela mrzí, protože si mě teď tak ta nedůležitější baba u státnic a všeho (navíc se bojím, že bude moje oponentka) zařadila mezi ty slabé i mi to řekla, což mi od ní přišlo docela sprosté. Vytáhla jsem si ty dvě nejhorší otázky pro mě, holt ne vždy se zadaří a jako bylo to dost slabý, ale oproti ostatním, co dostali někteří za tři jsem ještě řekla docela dost, alespoň k té jedné otázce, tu druhou ze mě trošku tahala. Pak mi povídá: Nevím, co se to s Vámi stalo, ale to nebylo nic moc. No jo tady už se to začíná třibit ty výborní, co mají zájem o studium jako třeba pan Lochman, ten by to tu i zazpíval a pak ty, co nemají motivaci. Nevzala jste si dvě věci najednou? Když jsem jí řekla, že už toho bylo jen moc, tak: Hmm, no jo no, tady se to dělí. Jo a to vlastně ještě říkala, když se mě ptala, jaký mám prospěch a když jsem jí řekla, že už mám dvě trojky tak začala mít takový kecy... Na známky se nikdo po škole neptá, tak co, to neznamená, že mě to nebaví a nechci to dělat, že nesedím doma jako těch pár šprtů a mám bohužel o hodně víc starostí než oni, takže na to ani nemám čas ani náladu, tak ať si příště ty kecy nechá :P

Jinak slíbila jsem, že napíšu v úterý, ale pak mi psala kamarádka, jestli nechci na Lidice, tak jsme šli. No jako povím Vám, že mě to hodně zasáhlo. Pak jsem si k tomu večer a včera ráno hledala informace, pravdivý, přečetla si o Ležákách atd. Mno napíšu recenzi snad dneska ještě. A včera pak přijel Standa a byly jsme nakupovat. Nejdřív jsme vlezli do Tally Weil (bo jak :D) a tam měli hezké věci moderní a ve slevě, jenže když jsem se do toho já oblékla, já malá a tlustá, tak jsem vypadala příšerně, chytla jsem z toho ještě depku, že jsem nechutná a tlustá jako prase. Standa se mě snažil utěšit, že je to prostě divný to oblečení, ne já, ale když jsem viděla ty hubené barbínky, jak si to kupují, tak to asi opravdu nebude oblečením. Mno Standa mě donutil jít ještě do CaA a tam sice neměli moc slevy, ale zase tam měli plno pěkných věcí a potřebovala jsem sukni a tam měli jednu krásnou sice za 700, ale když já žádnou nemám a nikde žádný nemají...

Jo super, já vážně nebudu mít asi už nikdy v životě klid ani o těch zasraných prázdninách. Přijdu v půl třetí z práce, dojdu se psem, uklidit nádobí po mámě, hrnce atd, nádobí z myčky, vyperu prádlo, teď mám ještě vytřít a matka mi teď zavolá, jestli jim nepřijdu pomoct v 5 počítat při iventuře. No co asi, ne ji říct sice můžu, ale pak to budu dalších x měsíců poslouchat, takže prostě super, místo abych si konečně udělala v klidu svoje věci budu mamince pomáhat zase, a večer jen co přijdu, tak zase se psem, vykoupat se a namazat, což mi taky zabere asi hodinu vždycky, no paráda a zítra? Ha ha kdo si myslí, že si konečně užiji den v klidu je opět na omylu. Zítra ráno se psem, dojít podepsat papír kvůli výplatě, tramvaje nejezdí tam kvůli opravě, takže tam půjdu asi kus pěšky, pak utřít prach, vysát, povlíknout si postel, určitě tu zase po tý moji rodině líný zůstane tuna nádobí, sbalit si věci, jít se psem a šup ono je už zase 8... Proč ne, prostě super život, rovnou sem nemusela chodit na vysokou a mohla se živit jako služka nebo ještě lépe jako otrok, že?

BTW avatar je ke Clare :)

Absolutně nepoužitelná, protivná a depresivní

23. června 2011 v 15:09
Lidi,
omlouvám se, ale teď víceméně až do úterý večer nebudu nic psát a snad ani komentovat vaše články. V úterý mám poslední zkoušku a v téhle debilní rodině jsem se do teď stejně nic nenaučila a asi ani pořádně nenaučím, ale prostě chtěla bych to nějak skoulet aspoň na tu trojku a mít aspoň o jednu podstatnou starost méně. Né že by mě pak čekali prázdniny, spíše jako každý rok pracovní prázdniny, ale asi budu pracovat skoro každý den, takže tak.
Chtěla jsem si dát nový kabátek, ale jaksi jsem nenašla nikde žádný který by nebyl s žádnou hvězdnou z Disney, upírama a podobně, takže se pak asi budu muset pustit do svého vlastního opět a zase to bude asi pěkná amatérská nuda, leda, že by mi ho někdo udělal? No dobře, nebudu nikoho otravovat...
Jdu vytřít, sundat prádlo atd, pak s kamarádkami na kafe, taky mají vždycky čas, jen když mě se to nehodí :( A pak snad učit, no jsem zvědavá jak se naučím 32 otázek z asi 600 papírů A4...
Myslete na mě!

PS: prosím odpovídejte na Vaše komentáře, člověk komentuje proto, že ho to zajímá a kromě Babu nikdo neodpovídá, což mě docela mrzí...

EDIT: Zkoušku jsem udělala za tři, ale udělala. Teď jdu do kina na Lidice za odměnu, zítra se objevím, napíšu a obejdu atd. Mějte se děti, já mám konečně prázdniny!!!!

Barbína ze mě nikdy nebude. A proč? Neumím se fotit před zrcadlem :D

14. června 2011 v 17:32 | Basterušinenečinečinka


Ahojda,
tak se hlásím. Tento týden už podruhé a nebojte se, taky naposledy :D Test jsem napsala a čekám na výsledky, no jako netroufám si odhadovat výsledek, jen se modlím, aby tam někde těch 55 bodů ze 100 bylo, i když co jsem si tak četla teď ty odpovědi, co tam "měly být" a vzpomenu si na odpovědi, co tam mám já, tak se trošku liší :D Uvidíme no, bylo by to fain. Každopádně v pátek mě čekají ještě knihovnické systémy, a musím na to ještě udělat rešerši na téma Internet v knihovnách, no pochybuji, že o tom někde něco existuje, nevím, proč jsem nemohla dostat třeba MDT o tom je všude :D
Jinak na mě padá nějaká depka z toho mého těla, nemyslím tak, ani moji šířku, ale spíš prostě to, že jsem teď neměla čas dojít si pro ty prášky na žaludek, které mi došly a tak je mi hned zase nic moc. Děsí mě, to jak jsem závislá na práškách, o ekzému nemluvě, já vím, asi bych měla sebrat svoji vůli a přestat jíst úplně vše, co mi to může zhoršovat, jenže pak už bych nikdy nemohla jíst normálně. Už takhle jsem omezila cukr ze dvou lžiček do kafe na necelou jednu a ještě třtinového a chci třeba když budu něco péct nebo třeba lívance atd dělat ze špaldové mouky místo klasické bílé, ale je to o dost dražší a složitější na pečení atd. Nevím, pořád tak o tom přemýšlím, také o tom, že bych měla zkusit probiotika, pupálkový olej, rybí tuk, zinek, vitamín C, vitamín E, jenže jíst asi tak 30 denně něco by bylo šílený a navíc bych za to dala zase asi tak 1000 korun. Deptá mě to, o tom, jak mě bolí moje křivá záda z toho hrbení se nad učením ani nemluvě. Připadám si děsně staře a prolezle :D Už aby bylo léto, já měla čas vařit a jíst zdravěji, cvičit a prostě snažit se s tím vším něco dělat, ale teď už mi došly na to vše síly.

Jinak omluvte tu děsnou fotku, měla jsem pocit, že mi to po zkoušce včerejší docela sluší a chtěla jsem se zvěčnit, jenže se neumím normálně vyfotit sama sebe, vypadám vždycky tak nějak rozplácle a divně a šišatě a mračím se většinou :D Ale je fakt, že já na všech fotkách vypadám většinou hůř než ve skutečnosti, což je zajímavý, znám lidi, kteří na fotkách vypadají spíš lépe než hůř :D
Mno nic, jdu Vás pár oběhnout, dlužím Vám to, pak do knihovny zaplatit dluhy a pak směle pokračovat v učení. Nemluvě o tom, že jsem přišla domů, umyla a uklidila nádobí, sundala a pověsila prádlo a vytřela. Už abych bydlela s tím mým ťulpasem.
Když už jsme u toho, můžu Vám říct skvělou novinu, teď už je to oficiální. Standa má práci!!! V pátek mu navrhli úvazek a měl přijít v pondělí to pořešit, tak přišel, podepsal smlouvu a oficiálně zase pracuje. Dokonce si o malinko polepšil, ale pst :) Tak uvidíme, jak to dopadne, ale už bylo na čase, protože dovolenou může dostat, až po třech měsících a hrozilo, že bysme nemohli jet v září k moři, což takhle můžeme. Jupí jou :)

Tak se mějte a smějte :)

Tak o co? O zmrzku? Mňam už se těším na tu jahodovou. Ne to já se těším na čokoládovou, aneb když si jiní vsází na to, že zkoušku dáte :D

13. června 2011 v 17:19


Lidičky moji,
tak jsem dneska úspěšně složila další zkoušku a to Věcné pořádání informací a znalostí a to za velmi dobře čili za dva. Zítra mám Recepci a distribuci moderní knihy, skoro jsem se na to neučila, takže to nemůžu dát, ale tak aspoň jednu jsem splnila a ještě v pátek splnit Knihovnické systémy, ale to jsem se učila před třemi týdny na test, takže to jen dva dny zopakuji. Vsadila jsem se o zmrzku s MIrkou, že to zítra nedám, protože vůbec nevím, co se mě může ptát, mám asi dvace textů strašně zmatených a ani nevím, co se učit, ale tak zítra to poznám a druhý pokus už určitě dám :) Kdyžtak na mě myslete, kdyby se to náhodou povedlo aspoň za tři! :)
A pak po víkendu, kdy pojedeme na Votvírák jako každý rok se tady konečně pořádně objevím!
A víte co mě teď nejvíc těší?! Standa byl dneska v práci, ano má práci, ode dneška a i si myslím, že si trošku polepšil, takže po třech týdnech opět v plném víru práce :)
Mno nic mějte se krásně, možná se zítra objevím sdělit výsledek, jinak prostě krásný týden :)
Vaše vyčepaná Basterka

Pozor pozor, hlášení místního rozhlasu, na první kolej přijel spěšný vlak ze směru Praha do směru Blog.

3. června 2011 v 17:07


Hello,
tak jsem konečně zase tu, tedy jen, že něco píšu :) Nebudu se omlouvat, že jsem tu nebyla, nemá to cenu. Stejně sem nikdo skoro nechodil a nikomu se nestýskalo a komu jo, ten věděl, kde mě najde a věděl, že prostě nemůžu... Tímto bych chtěla poděkovat svým třem věrným Babunce, Clare a Klarišce, že se mnou byli v kontaktu a zvlášť Babunce, která se mě snažila podpořit, abych něco napsala na blog :) Pak taky Michelle 414, která se taky občas ozvala :) Na Vás mi nejvíc záleží a vy víte, proč jsem tady nebyla. Chápete, že skloubit můj šílený život a blog není jen tak. Tolikrát jsem chtěla něco napsat, jenže by to byl zase závazek, že tu budu a to já slíbit nemůžu. Určitě tu budu celé léto, o tom žádná he he :) Ani teď nechci nic slibovat, prostě tu píšu, aby to nevypadalo úplně mrtvě, ale přeci jen teď budu týden na chatě (ano s mým Stanifíkem) a tam je pomalý net a navíc se musím učit, páč mám zase další zkoušky na krku a to 13,14 a 17 a ty první dvě ne moc lehké, takže tak, ale slibuji Vám (to si můžu dovolit :), že alespoň jednou týdně něco přibyde a půjdu se k Vám podívat, asi chápete, že nestíhám komentovat vše, co se událo, díky Bohu za Twitter a Facebook, že aspoň někdy nejsem mimo dění, ale posledních pár se určitě budu snažit dohnat.

Dneska jsem slavně udělala zkoušku z filozofie :) Skoro nic moc jsem neuměla, teda jako trošku jo, ale prostě to byl každej od A a každý řešil něco, pak ten druhý to negoval a podobně a tak v tom byl dost guláš :) Mno ale proběhlo to v pohodě, každý dostal otázku, měli jsme si ji napsat na papír, pak přišel pan Tretera, který je těžce nemocný a místo něho zkouší jiná paní, tak dneska přišel, projel v rychlosti práce, přečetl si to a na něco se případně zeptal, mě se na nic ani neptal, řekl, že takhle to mělo vypadat, stručně a jasně a přitom jsem popsala základní principy, dostala jsem za jedna a je to :) A teď zase učit mučit další předměty ach bože :)

Mno nic musím se sbalit, snad se k Vám dostanu ještě dnes, ale spíš ne, takže zítra očekávejte moji návštěvu, komenty a podobně, koukejte se připavit, až tam vpadnu, ať to za to stojí :D

Papa

Nastupujte, nastupujte, ještě jeden kačírek volný....

18. dubna 2011 v 22:31
Ahoj kočky,
tak jak se máte? Já zase jsem nějaká nestíhačná a zmatená :) Moje tvůrčí krize ruky pokračuje a ještě pokračuje můj akutní nedostatek času. Nebo spíš já nevím, jsem asi divná, ale nějak pořád nic nestíhám, nějak si nejsem schopná ten čas uspořádat, pořád mám tolik věcí a nevím, co dřív a pak nestihnu nakonec nic :D Mám z toho depky nějaký už :(
Jinak se snažím jíst zdravěji, jím kukuřičný plátky místo bílýho pečiva, kafe piji napůl čekankové, vyhybám se kakau a tedy obecně čokoládu, místo toho jím karob, který je zdravější a méně sladké... Ale stejně to na ekzém nepomáhá, mám to snad pořád ještě horší a ani nezhubnu, protože jsem nenažraná jako prase :D Ale aspoň jsem se objednala ve středu na zumbu, to mě zabije :D Ještě s Brazilcem nějakým, co neumí pořádně česky :D Mno uvidíme :)
V neděli jsme byli na Matějský a bylo to fain, pořád mi přijde menší a menší a pořád mi přijde, že je tam větší prd :D Konečně jsem se odvážila a chtěla jít do Strašidelnýho zámku a nějak na to nedošlo, protože jsme měli dost hlad a neměli jsme chuť na ty smažený sejry, klobásy a tak všechno, tak jsme šli úplně pryč a do restaurace na svíčkovou :)
Mno bakalářku už mám schválený název a osnovu, tak pak uvidíme, poslala mi stežějní článek, v angličtině, tak to budu postupně louskat :D
Já zase zapomněla, co jsem Vám všechno chtěla napsat, tak snad jen, že tady mám pár cen... :)

Nebyla jsem poslední, tak to jsem docela ráda :)
58

Za tyhle avatary nic a to se Vám i mě tak líbili... :(

V podstatě jedna z prvních po mě bylo ještě 6 silver a bronze :)

Poslední jak jinak s blendem :D

Edit: sakra teď mi tak došlo, že někdy na začátku dubna to byl rok, co jsem začala blogovat, Ty jo, už rok bloguji, už rok Vás tady otravuji svými články, mělo to být pompézní oslavné cosi, ale nějak jsem to prošvihla, no nevadí, jsem ráda, že jsem tady s Vámi ten rok mohla být, je mi tu hezky a bez Vás by to nikdy nevydržela. Díky Vám!

Tvůrčí krize ruky

13. dubna 2011 v 22:00
Achjo,
poslední dobou koukám je můj blog jen o deníčku a téměř nikdo sem nestrčí ani nohu, kromě Vás mých milovaných pár věrných :) Jo já to chápu, nikdo nechce číst ty moje blafy :D Ale měla bych s tím něco udělat, víte procházím docela velkou tvůrčí krizí, nemyslím doslova tvůrčí krizí, že můj mozek není schopný něco vymyslet, ale spíš mám tvůrčí krizi ruky. Tím chci říct, že mám pořád v hlavě spoustu nápadů a myšlenek a chci udělat na blogu tolik věcí, ale pak si sednu k pc a moje ruka je líná cokoliv činiti :D

Kdyby Vás zajímalo, jak jsem dopadla s bakalářkou, no dost jsem si naběhla, paní je nadšená víc než já a v závěru z ní vypadne, že na to najdu zdroje jen v angličtině (já která neumím pořádně anglicky kváknout ha ha ha :D) a za další, že je to samostnatná práce a že mi s tím moc nepomůže :D Název bude přibližně Analýza indexace vysokoškolských prací, neptejte se co to je :D Taky jsme dneska konečně byli se Standou v restarauci na jídle, koupila jsem mu k narozeninám poukaz na jídlo do luxusní restaurace a povím Vám cítila jsem se tam blbě, jako taková socka, co se přišla najíst jen na poukaz :D Ale co jídlobylo dobré, ale já dávám přednost normálním restauracím nebo hospůdkám.

Chtěla jsem se učit, ale zase jsem někde profařila dvě hodiny času a nic neudělala, ale přijde mi, že jsem vlastně nic nedělala nevím jak je to možné :( Mno dobře asi přes půl hodiny mi zabere namazat se těma mýma sajrajtama :D
Chtěla jsem udělat nějakou grafiku, ale jak jsem říkala Tvůrčí krize, pár fotek mám, ale nějak mi to taky nejde a stojí za prd, povídka se chystá a fotosoutěž je napůl a v challenge mi chybí udělat ceny, opravdu nic nestíhám a nevím, jak je to sakra vůbec možný, ten čas letí a já s ním... Chjo já bych chtěla být šikovná a chytrá a hezká a všechno, psala bych básně, povídky a bylo by mi fain :D

Mno nic mějte se jdu ohodnotit zase pár fotek, ať už to konečně je, včera mi to celý spadlo nějak a nešlo, takže zdržení zase :(

Každý se těší, až začne víkend a já se těším, až skončí, aneb už je mi ta domácí halena moc těsná....

11. dubna 2011 v 21:46


Ahoj lidi,
tak zase nový týden začíná a zase už teď ho mám nabitý skoro celý :) Víkend stál jako vždy skoro za prd, v pátek jsme byli se Standovým kamarádem Matějem a jeho holkou Bárou na koncert do Neratovic, na skupinu Zakázané ovoce. Předtím jsme si skočili na dobré jídlo a byl to fain večer. V sobotu tradičně k babičce pouklízet a tak. Odpoledne nijaké a neděle taková podivná, prostě už mě ta rodina štve. V týdnu je to v pohodě, večer si zalezu sama a přes den jsem ve škole a naši v práci, tak to jde, ale už prostě cítím, že bych chtěla pryč, do svého, nebo aspoň polo do svýho. Jinak zítra mám sraz s vedoucí bakalářské práce a mám ji dát osnovu toho, co chci tedy psát, ehm, problém je, že to pořád nějak nevím... :( Je to dost náročný to promyslet a nikdo mi nechce poradit, řeknou, že tomu nerozumí a tím to končí :( Mno nic, jdu pokračovat v hodnocení fotosoutěže.
Mějte se pěkně :)
 
 

Reklama