Výsledky fotosoutěž finále

24. října 2011 v 17:58
Děkuji všem, kteří se zúčastnili, z původních asi 9 lidí dokončili 4, což mě taky výrazně demotivovalo k vyhlášení výsledků, za což se velmi omlouvám, ale bylo to všechno nějaké všelijaké a nebyl čas a ani nálada. Teď jsem se s tím mordovala asi tři dny, tak doufám, že se líbí a že jsem tak spravila to dlouhé čekání :) U každého jsem udělala cenu z fotky, která se mi líbila asi nejvíce. Gratuluji všem a možná někdy příště :)
Celý článek


Komentář: Lily, nemohlo to snad ani skončit jinak. Pro mě už jsi napůl profi fotograf. Všechny Tvoje fotky (až asi na jednu výjimku) byly skvělé, měly myšlenku a hlavně Ty a úprava fotek to je prostě asi nepřekonatelný. Myslím, že si to zasloužíš, protože pro mě byly Tvoje fotografie většinou orpavdu ty nej :)
117 bodů

Komentář: Miško Ty jsi mě každé kolo překvapovala, Tvoje fotky byly buď skvělé a nebo se Ti moc nepovedly. Vždycky jsem si říkala, ježiš co to ta Miška proboha udělala. Nebo páni ta je krásná. Pořád ale převažovaly ty skvělé. Hlavně ty zimní a teď ty poslední městské se Ti moc povedly, nebýt toho, za ty školní by si druhá neskončila, ale takhle zasloužené druhé místo :)
111 bodů


Komentář: Holky vy dvě jste mi ale dali :) Pořád jsem nad tím dumala a říkala si, kdo by měl být lepší, kde mám komu ubrat a komu přidat jeden bodík, ale nakonec jsem usoudila, že to nejde, že budete obě na krásném třetím místě. Esterka měla vždy dobré fotografie, žádnou vyloženě nezkazila. Clare měla občas skvělou fotku viz sloni a Praha, ale pak zase některé horší jako ty zimní.
Esterko pro mě jsi dobrá fotografka, ale přijde mi, že na blogu míváš občas lepší fotky, než které jsi mi poslala, možná Ti nesedělo téma, taky vím, že neumíš upravovat, ale já jsem až tak nehleděla na techniku úpravy jako na to, jak ta fotka působí celkově a Tvoje fotky působili všechny pěkně, ale nikterak výjimečně, nebylo na nich nic, co by vysloveně zaujalo, víš jak to myslím. Nejhezčí byla podzimní fotka a rodina. Pořád se na Tvoje fotky budu ráda na blogu dívat, protože některé fotíš opravdu pěkně, jen by možná chtělo méně fotit a více se té jedné fotce věnovat, pak budeš výborná fotografka :)
Clare Ty jsi měla taky takové výkyvy. Některé skvělé, některé horší. Jiné Tvoje fotky neznám a tak soudím jen z těhle soutěžních. Líbí se mi některé Tvoje úpravy, podobně jako u Lily, přesně takové jako mám ráda viz. Praha a škola. Škoda těch zimních, ty byly hrozné, jinak by to možná bylo i výš :)
I tak jste obě odvedly kus práce a proto máte obě krásné bronzové místo :)
108 bodů

PS: kdo by měl zájem podívat se na všechny kola a tedy soutěžní fotografie, tak zde, zde a zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 signorina Lily signorina Lily | Web | 24. října 2011 v 18:35 | Reagovat

dě dě dě děkuju! já nevím, co bych víc měla říct, ty mě těmi svými pochvalami vždy div nerozbrečíš!

2 Babunka Babunka | Web | 24. října 2011 v 19:12 | Reagovat

přeci jenom jsi spravedlivá ;)

3 Clare Clare | 24. října 2011 v 19:14 | Reagovat

popravdě jsem po prvním kole čekala, že budu poslední :D znáš mě, nestíhám :DD máš pravdu, ty 1. fotky už nechci nikdy vidět, leda tu verzi 2, kterou jsem ti potom kvůli napravení reputace posílala :DDD gratulace výhercům, čest poraženým :D

4 Es Es | 31. října 2011 v 15:31 | Reagovat

Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama