Září 2011

Letí letí letí letí...

13. září 2011 v 0:23 Deníček
Ahoj,
tak se zase po dlouhé době hlásím, já vím, stojí to se mnou za prd, ale to víte prostě blog mi hodně pomohl v době, kdy jsem se cítila sama a potřebovala jsem se někde vypovídat, vyřádit, projevit atd, jenže teď mám pár kamarádů, s kterými se vídám častěji než dřív a řádím a projevuji se v práci a pak už ani nemám náladu ještě něco zde psát nebo tak :) Na vaše blogy chodím občas, čtu, jenže se mi ani nechce komentovat a když chce, tak se mi to vymaže a já se pak vzteknu a kašlu na to :) Jak se mám? No střídavě polojasno, oblačno, občas s přehánkami a sem tam je i jasno :) Tvrdě pracuji a zvykám si, že už asi po zbytek života (důchodu už se asi nedožijem, páč bude asi až ve 100 letech) budu pracovat. No co chci se osamostatnit, tak si na to musím vydělavát. Je aspoň fain vědět, že o Vás v práci stojí, když mi přendali stůl na větší, mám si koupit koš atd., je to fain :)

Připravuje se k moři, v pátek odjíždíme do Turecka, poprvé, jsem na to šíleně zvědavá, jsme zvyklý na blízké Chorvatsko, tak jsem zvědavá, jaké to bude tady. Mám akorát jedny plavky a ještě skoro nic sbaleno, ale pohoda :D Pomalu ale jistě se taky připravuji do školy. Blbé je, že ty blbci se u nás vždycky serou strašně s rozvrhem a tak nám ho dají až příští pondělí, když v pátek odjíždím a nemůže se tedy na něj v klidu podívat a promyslet si to :( A tak budu shánět u moře internet, abych se vůbec zapsala no děs běs...

Co je ještě nového? Že to doma teď občas trošku skřípe to asi nové není :D Shodli jsme se s mamkou, že už pomalu nastává čas, kdy budu potřebovat svojí domácnost :) Jinak v pátek jsem si udělala volno a konečně vyrazila na ten slibovaný výlet od Rachel do liberecké zoo, bylo to moc krásné, z Prahy jsem busem v Liberci za hodinu, což je opravdu príma, už jsem tam několikrát byla, ale spíš vždycky jen v zoo autem nebo v knihovně autobusem se školou na exkurzi, ale takhle jsem vystoupila na autobusovém nádraží (Rachel by mě hned opravila, že se tomu tak neříká, že je to prostě Fügnerova nebo jak, ale pro mě je to autobusové nádraží :D), koupila si lístek, jenom za 16 (v Praze stojí 24 nebo 32) a jeli jsme do zoo. Miluji zvířátka, liberecká zoo je strašně malá proti pražské, zvířátka tam nemají moc prostoru, ale je moc hezká a člověk je aspoň vidí, v Praze mají kolikrát tak velký výběh, že je marně hledáte a foťák to opravdu nezachytí :) Mají tam krásné lachtany, úplně jiné než v Praze, nemohli jsme si nechat ujít cvičení :) Taky jsme tam viděli surikaty, jak je krmí, normálně jak tam cupovali myš a kuře atd, to by do těch potvor člověk neřekl :) Nejlepší byli tři pávi, co jsme potkali u pelikánu. Jeden zaměstnanec zoo si tam odložl vozík, ve kterém byla miska s červy a larvami atd, a pávové mu to vyžrali :D Poprvé v životě jsem taky slyšela živý důkaz věty: řve jako pavián. Ti tam totiž spustili takový řev, že jsem se skoro až bála... Pak mě Rachel vzala na nejlepší kebab v životě (je jedno, že jsem možná asi ani nikdy jiný neměla, ale nikdy už určitě nebudu jíst lepší :), byl opravdu vyborný (i ta cibulka Rachel :D) A nakonec vrchol celého dne, Mojito bar a Mojita všech možných příchutí jen za 50 korun, no dala jsme si každá tři, nejlepší bylo asi s příchutí maracujy, mňam, ani se mi nechtělo odjet, když jsem odjížděla měla jsem skoro slzy v očích, jak to bylo krásné celý ten den... s NÍ...

Toť asi ve zkratce vše, nevím zda se do pátku ještě ozvu, každdopádně mějte se krásně!
Ahoj

RIP hokejistům Jaroslavli

7. září 2011 v 16:20 Letem světem
Achjo je mi z toho opravdu smutno. Dnes se stala havárie letadla s hokejisty klubu Jaroslavl v Rusku, kde působili i naši skvělí hráči Karel Rachůnek, Josef Vašíček, Jan Marek a slovenský Pavol Demitra. Všichni zahynuli :( Je to neštěstí, připomíná mi to nehodu Manchester City, která je mi dodnes líto, i když se stala před asi 50 lety a teď znovu a ještě s našimi hráči. Sakra to nemají v Rusku peníze na pořádná letadla aspoň :( Prosím o uctění památky všem, kteří zemřeli, takový mladý kluci, někteří mladší i než já, celý život před sebou, Rachůnkovi se na MS narodila dcera a teď zůstane sama s maminkou... To samé Jan Marek :( Je mi z toho do breku a musím aspoň těmito pár větami uctít jejich památku. Nikdy nezapomenu!!!


Úryvek z rozhovoru s Janem Markem ve středečním Právu
Teď vám navíc asi čas moc rychle neubíhá, když jste v Jaroslavli sám bez rodiny.
Je to těžké. Pro mě je rodina nade vše. Když se nám na začátku července narodil Honzík, tak jsem ho viděl jen tři týdny a pak jsem musel na soustředění. Jednou za dva týdny jsem v létě dostal od klubu na pár dnů volno, ale teď kluka vídám jen přes skype a na fotkách. Musím to ještě měsíc a půl vydržet, pak konečně přijedou manželka se synem za mnou.