Srpen 2011

Avatary k Ivet

29. srpna 2011 v 20:21 News
Já vím, omlouvám se, nejsem tu, ale jistě chápete, že prostě holt tohle léto to není slavné se mnou... Už se celkem těším na září a říjen, zní to divně, ale bude asi lepší než teď v létě, nějak se to všechno spojilo a když mám chvíli čas, tak jsem s přáteli nebo Standou, jen mě mrzí, že zase naopak vy tu nejste přes školní rok tolik :( A ještě jednu novinku mám, ale o tom až zítra, až budu mít výjimečně volný den a hlídat Catty... Tak ty avatary, posláno 2, 3, 4 a získáno třetí místo :)

Fishing

23. srpna 2011 v 18:34 Deníček
Ahoj,
tak se zase ozvývám. Myslela jsem si, že tento týden budu mít víc času a tak vše dodělám, ale opět ne... Víkend byl skvělý, byly jsme na rybách, Standa mě nikdy nechtěl vzít sebou, že je to pánská jízda, ale s přítelkyní našeho společného kamaráda jsme vymysleli, že nás tam Standa až pojede v pátek za nimi vezme. Mno kamarád na to přišel, ale ostatní koukali :) Byl to fain víkend, ryby moc nebrali a Standa byl trošku zklamaný, ale nakonec chytil štiku, jesetera i kapra, sice na wobler a ne na halibut, ale i to se počítá :) A já si poprvé zkusila lov na přívlač a chytila jsem krásnou štiku, prý cca 60 cm, já na to odhad nemám, ale jedna ještě větší se mi těsně před vylovením vyhákla. Bylo to strašně fain a doufám, že mě ještě někdy vezme sebou. Včera v práci do tří, pak jsem přišla, vytřela, nádobí, chvíli jsem si sedla k pc a pak jsem jela na zumbu, která odpadla, takže fain. Vrátila jsem a bohužel se dozvěděla velmi nemilou věc, o které se však moc bavit nechci, abych to nepřivolávala :( Od té doby to stojí za prd, dneska z práce jsme šli koupit mamce ještě nějaký dáreček, pak s Catty,vytřít atd. a za chvíli přijde mamka a budeme dělat muziku na oslavu narozenin. Zítra zase do práce, přijdu, poklidit a ve čtvrtek hned po práci na chatu pomoct mamce s chlebíčky, vařením, pečením, úklidem a vším... Všechno mě to tak unavuje, opravdu pořád se mi chce spát, pořád se mi chce z ničeho nic brečet, mám chuť vlézt si do postele a zůstat tam dva dny, ale copak to jde? Jsem z toho tak utahaná, fyzicky a hlavně psychicky, nemám na nic sílu, nemám na nic chuť :(

Rachel byla dneska u zubaře a trhali ji chudince moudrák a to bude muset na zkoušky zítra a pozítří, tak na ní budu myslet... Připomíná mi to, že bych se měla taky objednat, sakra nic nestíhám, ani to debilní cvičení, ani doktory, ani tu lymfatickou masáž, co jsem si koupila a kam chci vždycky zavolat, ale než se dostanu domů, tak na to zapomenu. Ach jo :( Moc jsem Vás asi nepotěšila mým depresivním článkem, já vím no, ale co se dá dělat...

Avatary DO SON

19. srpna 2011 v 11:52 News
K Babunce: Nebyl čas a tak byly hodně na rychlo, je mi jasné, že vypadnu, ale i tak, o třetím místě se mi mezi tolika lepšími grafičkami ani nesnilo a i kdybych nevypadla, nebylo by to fér, protože jak Kelly, tak Lucy jsou tak zatraceně dobré, že si to zaslouží víc než já :) Ujistila jsem se taky v tom, že mi nejde pracovat s captures ze seriálů :D
Poslány první tři

K Ivet: Psala jsem, jestli můžu poslat v neděli večer, ještě neodpověděla, tak radši sem nějaké, které jsem stihla hodím, aby si je kdyžtak odtud převzala, kdyby to nešlo prodloužit. Víceméně jsem je seřadila podle mého názoru od nejméně povedeného, ačkoliv je tam minimální rozdíl pro mě, takže Ivet kdyžtak poslední 4, kdyby náhodou :)

Zájezdy, dovolená, Invia, last minute, hotel...chvíli ani vidět :D

16. srpna 2011 v 23:33 Deníček
Ahoj,
tak jsem se konečně dokopala taky zase něco napsat. To víte práce, angličtina, schůzky a shánění dovolené dává zabrat. Musím říct, že už jsem měla sto chutí koupit první zájezd, který uvídím, den co den jsme strávili hledáním nějakého hotelu v Turecku, který by nebyl dál než 600 metrů od pláže, neměl plíseň a podobně na pokoji, měl alespoň trošku normální stravu a byl za cenu, kterou si můžeme dovolit, když už jsme je našli, tak už byli prodaný až do 27.9! Nakonec jsme prostě jeden vybrali a je to, už žádný starosti, už žádné hledání recenzí a odškrtávání v již už třikrát přepsaném záznamu... :) Ještě to musíme zaplatit a zařídit to mamkám, ale už ze mě spadl ten největší stres... Teď jen doufám, že jsme nevybrali ten nejhorší :)

V práci mě to začíná štvát, protože zase dělám teď diplomové práce a nejen, že už mi ta politologie a mezinárodní studia, která dělám lezou krkem, ale navíc mi to připomíná, že je nejvyšší čas začít psát vlastní práci, na kterou jsem ještě nešáhla a to musím přeložit 4 anglické zdroje (minimálně) no s mojí "slovní zásobou" to bude docela sranda :) Ale aspoň jak teď chodím na tu angličtinu, tak se do toho zase trošku dostávám a snad to nějak půjde, těžce, ale půjde :) Strašně mě to tam baví, ani si nepřipadám jako blbec, když ze mě občas vychází jen ééé I think ééé, ale to je spíš tím, že neznám slovíčka, jak to vyjadřit nebo spíš vůbec nevím, jak to vyjádřit vůbec i v češtině, natožpak v aj, ale lidi jsou tam strašně fain, je to spíš takové klábosení, hraní, než učení a přitom jsem se naučila spoustu nových slovíček a trošku se otrkala a nebojím se vůbec něco říct :) Mám z toho fain pocit :)

V sobotu jsme byli s mamkou v zoo, jak já miluji Pražskou zoo, příští týden sem hodím o tom článek a přidám pár fotek, které jsem udělala, i když v opravdu těžkých podmínkách, chvíli déšť, chvíli slunce, digitální zoom, protože pražská zoo je sice krásná a velká, ale zvířátka tím pádem dost daleko na můj foťák, a jelikož jsem ohleduplná ke zvířátkům, tak většinou bez blesku, takže kvalita asi nebude úplně nejlepší, ale snad najdu pár ucházejících :) Dneska jsem byla konečně s R. a bylo to moc fain už se těším na zítra.

Už je zase tolik hodin... jdu si lehnout, zítra na mě zase čeká pár evropských unií, teroristů, mezinárodních vztahů, politických stran a podobné hrůzy :)

Návštěvnost

15. srpna 2011 v 16:20
Pondeli: 35
Utery: 26
Streda: 21
Ctvrtek: 23
Patek: 19
Sobota: 21
Nedele: 43

Celkem: 188
Dost to kleslo lidi teda až na tu neděli :(

Avatary do SONA04

12. srpna 2011 v 18:16 News
Tentokrát to bylo dost náročný, přehraný software, takže žádné fotky, zmatek v texturách, PFS rychle donahrávaný, ale nakonec jsem stejně ten nejhezčí poslední(pro mě) udělala jako svůj první ve Photohopu, který mi Standa od někoho přinesl.

Šlapy, šlap aneb Petřínská rozhledna

8. srpna 2011 v 23:53 Deníček
willemaanimace
Ahoj :)
tak se zase hlásím. Byl to náročný týden, ale pěkný, tenhle týden bude o něco horší. Tak v úterý jsem si vyzvedla konečně pas a můžeme na dovču :) Odpoledne přijela Jana, koupili jsme si dobrůtky, došly na kafe a pak si pustili Znamení, ještě jsem to předtím neviděla, dobrý film velmi se mi líbil :) Ve středu jsme si šli nakoupit a udělali si dobrý obídek a pak vyrazili po Praze. Vzali jsme to přes Kinskou zahradu hezky procházkou, jak se to změnilo, pamatuji si to jako malá, jak jsme tam chodili pořád a teď najednou se to tam úplně změnilo, nové cesty, zabrádlí dřevěnné atd. Je to zvláštní pocit, když jdete někam s někým poprvé, když on tam nikdy nebyl a vy vzpomínáte a vyprávíte jak jste tam chodili v dětství, jak to vypadalo. Vidíte to všechno najednou jinými očima, dospělejšími. Koukali jsme na kachničky, na dovádějící pejsky ve vodě, na kapry, na krásné stromy a já najednou úplně zapomněla, že jsem v Praze, v hlavním městě, odhodila jsem shon a všechny věci a jen si užívala roli průvodce. Takto jsme došli až na konec Kinských zahrad a vydali se k Petřínské rozhledně. Po cestě jsme se stavili u růžového sadu a asi dvacet minut strávili procházením bludiště na zemi, protože nějaká paní překážela v cestě a Jana se vždycky ztratila :) Pak jsem si koupila zmrzlinu, Twistera, jak já ho dlouho neměla, v tom pařáku co byl bodl :) Takhle jsme dorazili až k Petřínské rozhledně. Zaplatili docela drahé vstupné na to, že jdete jen na vyhlídku v podstatě a šlapali. Vyšlapali jsme si 299 schodů, cestou se sráželi s pár cizinci, kteří nepochopili, že po jedněch schodech se chodí dolů a druhých nahoru a brali to v protisměru :) Vyhlídka byla krásná a stálo to za tu trochu námahy, co mi ty schody dali :) Bylo krásné počasí, vidět bylo široko daleko a až na ten nával turistů to bylo velice pěkné. Pak jsme sešli Petřínem na Újezd, dali si tam v jedné cukrárně, kde jsem kdysi dávno měla brigádu, výborné kafe a dortík a šli na šlapadla. Poprvé v životě jsem šla na šlapadla, dřív jsem to měla od mamky vysloveně zakázáno, protože se bála, aletentokrát jsem se jí to prostě oznámila :) Půjčili jsme si za 200 na hoďku šlapadlo a zrovna na nás vyšlo jedno takové dost těžké, takže jsme šlapali jako o závod, Janě moc nešlo řídit a tak jsem to převzala já a kupodivu mi to docela šlo, kochali jsme se výhledem na Karlův most a houpali se ve vlnách Vltavy. Celkově to byl krásný den.

Ve čtvrtek jsme ráno poklidili a došli si na oběd na pizzu do Einsteina, měla jsem šunkovou a byla vynikající. Pak jsme se s Janou rozloučili a odjela. Když jsem se vracela stavila jsem se pro mamku a šli jsme nakoupit, ano zmokli jsme jak nejvíc jsme mohli :) V pátek jsem byla v práci a pak měla sraz se sestrou a sestřenicí, neviděla jsem jí asi tři roky, bydlí v Portugalsku, bylo to fain. Standa mě překecal, ať se vykašlu na HP servis a dám si notebook raději přeinstalovat za pětikilo u jeho známýho. Tak jsme ho tam v pátek dali a v sobotu byl zpátky, vyčistěný a ještě dokonce s Windows 7, tak teď mě akorát zlobí jak se pořád instalují ty pitomé aktualizace, že jsem se k němu dostala v podstatě až teď. Ale je fain pocit, mít ho čistý, asi si taky koupím hadr (hardisk :D) a fotky a sem tam filmy si nacpu tam, protože mi to zabírá hodně místa.

Tenhle a příští týden budu pracovat jako divá, vždycky do 1 a v půl 2 mám angličtinu zdarma od Caledonian school, dneska byla první hodina, bylo to fain, bavilo mě to, akorát prvních pár minut jsem tam seděla jak bluma, nervózní a červená jak rajče, protože já a mluvit anglicky moc nejde dohromady, ale pak jsem se snažila, lidi byli fain a nikdo se na mě nedíval jako že mluvím jako úplný debil :D Tak jsem zvědavá na zítra :)
No nic jdu spát, jsem utahaná, snad bude zítra už počítač v klidu a já Vás oběhnu a odpovím na komentáře :)

PLUS jedno video z Glee, dokonalá scéna, škoda, že když jsem to udělala jako video s písničkou, tak se písnička trhala, protože ta byla k tomu dokonalá :) Avatar v článku od Babunky

Nádherné awards od Clare

4. srpna 2011 v 23:25
Tyhle ceny jsou dokonalé, ostatně jako skoro vše od Clare! :)
Poslední za blend, nic jiného jsem ani nečekala a ani mě to nemrzí, už jem si zvykla, že nejsem na blendy ta pravá :)

Tak tady jsem nečekala tak vysoké umístění, retouche mi celkem jdou, ale s touhle jsem nebyla úplně tak spokojená po dlouhé pauze a proto mě umístění velmi těší :) Hlavně ta slečna je tak krásná, že mi jí skoro bylo líto něco retušovat :D

Třetí místo za avatar potěšilo velmi :)

Avatary do SONA 2

2. srpna 2011 v 14:48 News
K Babunce do SONA, nevím jestli stihnu ještě nějaké udělat ve čtvrtek, tak jsem včera pár udělala, nic moc, myšlenka byla lepší než provedení :D Mě se ty fotky tak extra nelíbí a pak se mi s nimi hůř pracuje. U druhého mělo být, že jako vidí za sebou tu paní s krávou, ale jak je to malinký, tak to vůbec nevyznělo, co se dá dělat :)

Quinn: "What are you doing Friday night?" Puck: "Just the usual. Stand outside the 7-Eleven and look depressed until someone offers to buy me beer."

1. srpna 2011 v 22:47 Deníček
Ahoj,
tak se zase hlásím. Pořád pracuji, ani jsem Vám neřekla, že mi šéfová přidala150 hodin na dva měsíce, takže celé léto budu v práci no, stejně není hezky :D Už mi z té psychologie hrabe :D Pořád jak zvládat stres, stres na pracovišti a já to mám signovat a nemít z toho stres :D Dneska jsem měla "rande" s Růženkou a strašně jí to slušelo opravdu :) Zítra mi přijede návštěva Jana z lázní a bude tu do čtvrtka do rána. Někam půjdeme na procházku atd, a budeme vařit něco moc zdravého, protože Jana nejí skoro nic :D Zítra si jdu vyzvednout pas. Už hledáme dovolenou, ale nějak nic moc jsme nenašli, nejsem moc náročná, ale musím si vybrat mezi super recenze, ale daleko pláž, což v Turecku je problém, protože jsou tam všude silnice atd nebo recenze jakž takž a pláž blízko. Uvidíme no, co z toho vyleze, ale už bych jela :) Jinak jsem dočetla Spalovače mrtvol a byla jsem nadšená, tedy ne že by to nebylo dost drsný, ale prostě ten styl a všechno se mi moc líbil :) Teď čtu Sophiinu volbu a pak taky Třetí dívku od Agathy Christie, začíná mě zase bavit číst a to je fain :) To je asi tak všechno, ve středu tu nebudu a zítra a ve čtvrtek jenom možná :)
Tak se mějte hezky :)

Wall s Bones

1. srpna 2011 v 0:23
Muj dalsi chaby pokus o wallpaper, proč já mám 1280x800 když většina textur je na 1024x768, to pak musím dost improvizovat :D :D Ale tak není to nejhorší no :)