Chrchli chrchli, achich ochich

12. prosince 2010 v 23:36 |  Deníček
"Kůzlatka dětátka, to jsem já Vaše maminka"
"Naše mamimka má hezčí hlásek"

Ano asi takhle byste se mnou mluvili, protože můj hlas není vůbec můj hlas, občas není vůbec slyšet a když je, tak je chrčivý :D Moje průdušky jaksi asi zimu nemají rádi a tak mi ochořeli :( Takže neskutečný kašel a mluvit skoro nemůžu, to bude zítra sranda, už jsem si sbalila zítra do práce dva průduškový čaje, i když to moc nepomáhá..
Mno jinak jsem neměla čas, protože jak jsem psala, jsme v sobotu pekli se Standou a dneska s mamkou cukroví a měla jsem toho pak už teda plné zuby (krásný dvojsmysl a dokonce pravdivý :D ) Upekli jsme se Standou (hlavně hlídal troubu, abych se nespálila, miláček) linecký (letos se nám fakt povedlo, jiný recept a je mňamózní) a vaflový, bylo toho asi 14 plechů mno docela síla :) Pak jsme si večer vyrazili odpočinout do kina na Letopisy Narnie Plavbu jitřního poutníka, bylo to sice 3D za 150 korun, protože normální nevysílali, ale moc 3D mi to nepřišlo, akorát mi pořád padali brýle, ale ten film byl přesně to, co jsem potřebovala, moc se mi líbil, dokonce docela dost vtipný :) Jediné co mi to kazilo, byl můj kašel, který se ještě v zadýchaném sále zhoršoval a já se pořád snažila nekašlat, abych nerušila film. Mno dneska jsem se vzbudila a bylo mi hrozně a kašel ještě horší... Upekli jsme s mamkou rohlíčky a myslivecké knoflíky a pak jsem si šla lehnout, protože mi bylo vážně zle a mamka se sestrou ještě udělali kokosky a podle receptu, který byl v novinách a mě se líbil se pokusili o skořicové hvězdičky, bylo to přesně podle receptu a bylo to tak strašný těsto, že z toho šli tak maximálně placky, aspoň víme, že skořicové hvězdičky již nikdy více :D :D
Nezlobte se, že jsem tu celý víkend nebyla, ale nebyl vůbec čas, jak vidíte, když jsem měla chvilku, tak jsem Vás postupně navštěvovala, ale neměla moc čas ani sílu psát komentáře...teď večer jsem se na to chystala, ale otevřela jsem k tomu web a pokoušela se dále pracovat na těch pitomých webovkách na projekt, víte, já jsem taková, do něčeho se zažeru, když mám něco dokázat a dokud to jde, tak nepustím, dokud na to prostě nepřijdu, tato vlastnost je dosti nepraktická, už třetí večer, vyjma soboty, tím trávím celý čas...ale abyste viděli, tak jsem pokročila, ano stáhla jsem si nějakou šablonu, na zkoušku do ni nacpala obrázek svůj a trošku začala upravovat obsah, ať žije program Dreamweaver, luxusní, můžete buď psát html a nebo si to upravovat v obrázkové formě, že tam kliknu na nápis a dám si tlustě atd a ono mi to vyhodí kódy, u nějakých těžších manipulací se mi to hodí :)
tak tady je zatím mé veledílo, aspoň mi můžete někdo poslat screeny jak to vypadá třeba v opeře a firefox, mám jen IE a Chrome, tak aby to jelo všude :)
Jdu ještě pár z Vás odpovědět a letím spát, je mi zle a zítra práce fůůů :(

Mám Vás ráda!

EDIT: ještě že jsem ten link zkontrolovala, napsala jsem architektura.euweb.cz he he a tam na mě vyskočil nějaký barák :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clare Clare | 13. prosince 2010 v 1:20 | Reagovat

my letos ani nepečem :D no tady link v mozille: http://odd-dimension.net/soubory/nahledbast.jpg, myslim, že to jede normálně ;)

2 Mniška Mniška | Web | 13. prosince 2010 v 8:58 | Reagovat

Teda, vy pečete, jako byste s někým soutěžili, vyfoť to! :) ani nevíš, jak ráda bych pekla. Já zase trávila většina víkendu nad seminárkou a vážně mě to tak strašně nesnesitelně ubíjelo, že i když jsem na tom strávila celý den a něco, nenapsala jsem to celé, skoro ani do poloviny ne, takže jsem z toho zas pěkně na prášky...já bych si tak ráda pekla s vámi...taky ti závidím to kino, už existuje takových filmů, na které bych ráda jela se svými kamarády, ale prostě není čas a ani peníze nejsou, achich. Ale tak mě napadá, že když mám dneska ty narozeniny, mohla by z toho být docela oslava, takže děkuji za inspiraci, hned si to někam musím napsat. A ty se uzdrav, prosím tě, zalez do postele, meduj, čajuj, kulicha na hlavu, teplé ponožky, psa k nohám a vůbec nevylejzej!

3 Klariska Klariska | Web | 13. prosince 2010 v 10:50 | Reagovat

Páni, pečete toho nějak moc :D No u nás to vypadá opět tak na 2 druhy po 2 plechách a to stačí :D beztak to nikdo nejí, akorát bysme byli tlustý :D :D jinak za to, že nemáš čas se neomlouvej.. ;) já na tom teď taky nejsem kdovíjak.. a jinak stránky jsou moc zajímavý :) vůbec nevypadají špatně! naopak! jsou docela luxus! :)

4 Fleur Fleur | Web | 13. prosince 2010 v 17:11 | Reagovat

na Letopisy se těšim, škoda, že to zjevně nestihu jít do kina když je to teď tak levný, a protože mám palace movie card tak bych to měla ještě o 20 levnější, takže mě to štve o to víc, ale prostě někdo mi nepřeje abych měla kino jen za 30 :D

5 Babunka Babunka | Web | 17. prosince 2010 v 17:27 | Reagovat

týjo. ten design na tom webu je luxusní! já nevím, ale ta stránka je vážně hezky udělaná :).
a nejhorší je beztak kašel v divadle ;)

6 Bastera Bastera | Web | 17. prosince 2010 v 18:07 | Reagovat

Děkuji, ale není to mnou, já tam dala jen záhlaví, barvu a umístila menu doprostřed :D To jo a nebo v práci, potřebuji jim něco říct a do toho záchvat :D

7 Babunka Babunka | Web | 17. prosince 2010 v 20:14 | Reagovat

[6]: ale tak... to k tomu patří. já už jsem zase v pořádku (tak na 80 % - když přijdu ráno do školy tak chrchlám... to je pravda. ale jinak vph).
jen doufám, že zase nebudeš všude odpovídat :D. ale tak klidně, že jo :D. alespoň prdel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama