Listopad 2010

Harry Potter, naše nová selebrita

30. listopadu 2010 v 13:01 Deníček
Ahoj,
tak jak jste asi z nápisu pochopili, konečně i já se dostanu na Harryho Pottera, dnes razím se svou NK na něj do kina, moc se těším, nejen na kino samozřejmě :)
Jinak jsem dneska byla na angličtině za debila já, protože poslední článek jsem nestihla přeložit celý a samozřejmě, že to po mě chtěla přeložit...  Mno takže za debila no, co se dá dělat :)
Jinak jsem koupila další dva dárky, ale nejsou za mě, ale za mámu a to taťkovi fotní aparát (foťák) takovej obyčejnej a pro malou za naši rodinu takovýho toho dřevěnnýho ptáčka, co mává křídly, když se za něj zatáhne :)
Mno nic jdu uklízet a s pesanem a pak hurá Bradavice těšte se na mě :D Ale ne já to nějak moc neprožívám :D Jen si dělám srandu :)

PLUS dárek pro Mnišku, bylo ji moc líto, že neumí dělat grafiku, aby dostala pěknou cenu, tak jsem ji jednu udělala jen tak :) Takže Mniško tady je a jen pro Tebe :) Až teď když jsem ji nahrála jsem si všimla, že kousek jednorožce chybí, ale snad to tak nevadí :)


Fotosoutěž-změna

29. listopadu 2010 v 20:56 Fotosoutěž
Ahoj lidi,
docela jste mě zklamali, zítra je konec a jediná poslala Lily, všichni jste zapomněli a teď se vymouváte na rozmary počasí, ale neuniknete tomu, zde je prodloužené a změněné zadání! :)

Téma: Zima klepe na dveře
Info k tématu: Fantazii meze nekladu, ale ne že mi někdo pošle pána, co klepe na dveře a bude tvrdit, že se jmenuje pan Zima, i když takové praštěné nápady mám snad jenom já :D
Poslat do: 14.12.2010!!!
Podrobnosti: pošlete 2 fotky(může být každá jiná):
1)bude ve formátu jpg, nesmí se upravit, jen velikost
2)povolen jakýkoliv formát a úpravy typu kontrast, gama, ostření, oživení barev atd, žádné montáže atd

Nebojte se, že když nemáte kvalitní fotoaparát že první fotka je ztracená, nehodnotím jen kvalitu, ale zajímá mě i, jak si s tím poradíte, jak umíte fotit jen tak i jak umíte fotku oživit, nebojte se nikoho nestřílím, když se to nepovede, je to jen soutěž, jde o to zúčasnit se, ne vyhrát, ne? :)
Těším se na Vaše fotky strašně moc :) Jakékoliv dotazy ráda zodpovím i na mailu, pakliže chcete soukromě :)

PS: Chtěla jsem být hodná, ale teď Vás budu otravovat, abyste nezapomněli :)

Edit: Udělala jsem to proto, že mi většina z Vás psala již asi před týdnem, že není už podzimní počasí a že to z různých důvodů nestihli, ozvali se mi ještě dva, že mají podzim, takže je ohodnotím zvlášť jako samostatnou soutěž, a do prvního kola dostanou body navíc jako omluvu, ale snad chápete, že dělat soutěž pro tři je málo, proto ta změna! Velice se tím omlouvám Es, kterou to velmi naštvalo, ale nevím, jak jinak jsem to měla udělat, zda ještě někdo z Vás má podzimní fotky pošlete, dostanete body navíc a spešl cenu, je to tak pro všechny přijatelné?

Sněží, sněží, mráz kolem běží

29. listopadu 2010 v 14:44 Deníček
Troška zpravodaje ze zasněžené Prahy :)
sníh
Tolik sněhu u nás snad nikdy nebylo, nebo každopádně ne za tak krátkou chvíli :) Včera byla taky první adventní neděle, takže už to na nás padlo a začali jsme s výzdobou. Okno nám zdobí sněhuláček
sněhulda
A vyměnili jsme i ubrus na Vánoční a postavili na něj věnec.
stůl
A hlavně přišla moje neoblíbenější chvíli a mohla jsem pálit svíčky o sto šest, na to já jsem ujetá :D
Jinak mi dneska volala paní z práce, když jsem viděla to číslo na displeji a když mě ujistila představením se, krve by se ve mě nedořezal, úplně jsem čekala, že řekne, že mě nechtějí,navíc když pak řekla, že se změnila situace...nakonec však řekla, že je kolegyně nemocná, tak kdyby mi nevadilo nastoupit už teď v pondělí, musela jsem ji asi stokrát říct, že nevadilo a v srdci jsem křičela: sakra nevadilo, já tam chci, já se těším!!! Takže v pondělí jdu od dvou do sedmi do práce :) :) Já vím, znamená to méně času na Vás, ale taky praxi a penízky :)
Dneska budeme asi s mámou večer zadělávat první těsto na cukroví a zkusíme nějaké nové-citronové sušenky, ty se mi moc líbili v receptech :)
Mno nic tak zatím pa :)

Retouch Hadyen Panettiere

29. listopadu 2010 v 14:02 Retouch
Kam: k Cherryně
Spokojenost: myslím si, že docela dobrá :)

Návštěvnost 22.11-28.11

29. listopadu 2010 v 12:39 O blogu
Pondeli: 56
Utery: 56
Streda: 58
Ctvrtek: 56
Patek: 47
Sobota: 83
Nedele:
102

Celkem:
458
Normálně návštěvnost nedávám, ale ta sobota a hlavně ta neděle?! Moc děkuji!!! :)

Třídění blogů

28. listopadu 2010 v 17:27 O blogu
Je mi to líto, ale se změnou designu mě také čeká nepříjemnost s mazaním "přátel" který se zde neobjevili už jak dlouho, ale taky přidání nových :)
Všichni co jste v TOP se nebojte, Vás se to netýká... :) :-*

Zůstávájí
Tanya-nechávám si, moc nechodí, ale není důvod mazat, chodím k ní ráda :)
Nicolka-samozřejmě zůstává :)
Dragell-moc ke mě nechodí, takže nevím no, ale co, ještě si nechám :)
Nikki-Nikki mám moc ráda, je to takové moje já před několika lety a vždycky nechá krásný koment :-*
Mummy-jsem si strašně oblíbila, i když jak říká, nerada odepisuje na komentáře, jsem ráda, že se kvůli mě občas přemůže ;)
Nariel-příjemná slečna, přidaná nedávno, teď má příjemnější starosti než blog, ale já ji jen přeji a nemám důvod ji smazat :)
Nymi-v poslední době ke mě chodí i docela často, strašně obdivuji její grafiku a je strašně milá :)
Ivet-Ivet přidává jak kdy, poslední dobou snad už často :) a chodím k ní ráda :)
Kelly-je šílenec, moc nechodí, nebo spíš nekomentuje, ale vždycky mě rozesměje a grafiku má parádní :)
Růženka-měla teď pracovní povinnosti, ale vzhledem k tomu, že jsme se mohli i poznat osobně, nikdy ji mazat nebudu!!! Je to úžasná holčina s obroským smyslem pro humor a krásnou duší :)
Vendy-moc nepíše, ale mazat nebudu, mám jí svým způsobem ráda :)

Přidávám
Avea-moc sympatická slečna a píše pěkné HP povídky :)
Mniška-s Mniškou máme hodně věcí společných, těch dobrých i špatných, její články jsou vždy strašně zajímavé a chystám pro ni překvapení ;)
Cherynna-challenge :)
Wendulka-z grafického týmového blogu, ale jí jsem si oblíbila :)

Snad jsem nikoho nezapomněla, kdyžtak připíšu, bylo toho víc :)

Mažu
Shaillen-je mi to líto, ale mrzí mě, že se za celou dobu neozvala a přitom slibovala, že ozve, už je to přes dva měsíce ne-li víc, doufám jen, že je v pořádku!
Gabka-to samé jako Shai, ale ta prostě zmizela beze slova :(
Sherry-dlouho nic nenapsala ani se neozvala, ráda k ní zajdu, ale chci mít aktivní odkazy na blogy, pak v tom mám zmatek...

A je to :) Nedělám to abych Vás nějak nutila chodit častěji nebo tak, jen v tom chci mít pořádek a aktivní blogy :)


Design

28. listopadu 2010 v 10:29 Deníček
Ahoj,
jistě jste si všimli změny designu na zimní. Je strašný, špatně ořezaný atd, ale dělala jsem ho já sama, tedy s pomocí mé milé obětavé Clare, která mi ho opravila, protože mi to tam nějak nesedělo, za což ji strašně děkuji :)
Doufám, že to přežijete, takovou hrůzu, protože jsem ho dělala sama podle (chybného :D ) návodu, takže jsem na něj pyšná :)
Psala jsem dlouhý článek, ale klekl mi net a teď musím jít uklidit po malování, takže večer!

Nezapomeňte posílat fotky a entries do chall!
Díky pa

Spousta cen

26. listopadu 2010 v 18:24
Komentář: ale tak jo docela dobrý, po mě byla ještě bronze :)

Komentář: poslední, ale to jsem čekala, já a blendy :D


Komentář: tady to mohlo být i víc, ale i tak super, nebyla jsem poslední :)


Komentář: spokojená :)

Komentář: předposlední, takže docela dobrý :)

Komentář Babunky: teda ženská, tys mě překvapila. třeba tenhle avatar je prostě úžasnej! jenže považ, že ti ostatní jsou o kousek lepší, já sama jsem si říkala, jak nahoře zase budeš, pak jsem viděla pohromadě avatary...
Můj komentář: uff to bylo o fous, ale chápu to, jsem ráda, že jdu dál :)


Asi jsem ještě na nějaký zapomněla, no co, kdyžtak je pak přidám :)

Wuáááááá

26. listopadu 2010 v 17:51 Deníček
Ahoj lidi,
slíbila jsem big článek a je tu. Začnu ale od konce, protože Vám musím oznámit, že mi dnes přišel email ohledně té práce. Sice mě teď nevzali, ale napsala mi, že od ledna bude mít grant na dva lidi, jestli mám zájem od ledna, ať pošlu číslo účtu a že se v prosinci domluvíme časově, takže to v podstatě mám!!!!!!!!!!! Jsem happy, sice jsem musela napsat omluvnou sms do Fruitisima, že tam chodit nemůžu a první výplata bude až v únoru a do té doby budu chudá, ale zase je to jen 9 hodin týdně a ve škole a navíc to mám jako praxi pro budoucnost, prostě jsem ráda!!! :)

Jinak začnu od středy, měla jsem od 9 angličtinu a pak jsem z Celetný jela na Skalku, odkud jsme se školou jeli na exkurzi do depozitáře Národní knihovny v Hostivaři, někde úplně v prd.li. Mno po cestě jsem šla přes Staromák, kde na mě dýchla vánoční atmosféra, už tam stavěli ty dřevený stánky a aranžovali strom
st
Už se moc těším, až se rozsvítí, vždycky je tam krásnej stromeček :)
Mno pak jsme byli na tý exkurzi, no povím Vám zážitek nejvíc. Všichni tam byli děsně vtipný, i když asi ani nechtěli, ale nejspíš nejsou na exkurze zvyklý, takže plácali blbosti :D Nejdřív začal ten jeden co nás provázel, povídal, že digitalizace nějakých tisků by skončit roku 1920 (mělo být asi 2020) a pak to šlo jedno za druhým. Nejdřív nás vedli po digitalizaci, začalo to tím, že nějaká holka tam vždy prohlédne knihu a označí co kde chybí, jaká je kde chyba atd. Pak to točí kamerama a dělají mikrofilmy, tam si nás převzala taková paní krev a mléko a jela, takže tady je tohle, tady tohle, tohle se takhle dělá, tahle je z Ameriky, ta už nefunguje, nějaký dotaz, výborně žádný a to stihla asi během jedné minuty na nás všechno vybalit :D :D
A pak jsme šli někam, kde to scanují a kontrolují, ořezávají atd a tam nějakej týpek povídal o digitalizaci a pak povídal, že se to teď rozmohlo v Neměcku atd a že my teda se taky zapojíme do té vepřové digitalizace...pak řekl nebo by se dalo říct masové...ten mě rozsekal :D
Pak pokračovala exkurze do restaurátorské části, tam byl takovej týpek chudák děsně nervózní a pak jsme se dostali k ochraně knih a povídá, že tady mají vodní hasicí systém, že to ublíží méně než prášek nebo pěna a pak povídá, že může být i chemický, že když začne hořet, že to uzavřou a pustěj tam plyn, nějakej arzén asi (kdo čte detektivky ví, že arzén je šíleně jedovatej) tak to byl další výtlem, no pokračoval že asi nějakej dimitrotodleto. Pak to ještě ukončil tím, že někde v Polsku blbci měli plastový poličky a že jim to ty knížky pěkně zapeklo všechno dohromady a v životě to nevyndali :D Mno borec...
Pak ještě jsme si měli prohlédnout nějaký lepenkový krabice napuštěný chemikáliema, aby chránili ty knihy proti prachu a škůdcům. Mno tam taková paní něco nacvakala do počítače a takovej stroj obrovskej tam začal normálně z lepenky dělat tu krabici, že se pak jen vzala a složila, jeden kluk povídal, že by to potřeboval domů, že jako malej sbíral Abíčka a v tom ty modely, ale že ho to nikdy nebavilo stříhat :D A druhá zase povídala, jak to že je to šedivý, když je to vždycky zelený a když zjistila, že jsou tři barvy, tak litovala,  že není růžová :D :D
Mno ještě to završil pan chemik, takovej fakt šílenej týpek, bloňdák v monterkách, vlasy jako vrabec a výraz šílence, nám povídal, jak dělají stěry atd a povídá, nebojte i na knížkách se dá najít tolik plísní, že z toho máme vždycky radost :D Mno povídal toho víc, ale nějak už mi to vylezlo z hlavy :) Bylo to prostě vtipný, museli byste tam být a slyšet je :)
Pak jsem jela domů a cestou nakoupila, měli v akci mé oblíbené bonbony od Haribo, tak jsem si s nima trošku hrála a pak sežrala :D
.
Když dva se rádi mají...
..
Jenže pak přijde hádka a červený začne sbírat vojáky
...
Nakonec dojde přeci jen k bitce
.
Mno neberte mě vážně, trošku mi hrabe, je toho všeho nějak moc, samý emoce, vztek, stres a všechno, to se podepíše na psychice :D Jinak jsem pak byla se Standou a aspoň jsme koupila dárky malé neteři k svátku a Vánocům.

Ve čtvrtek jsem doháněla učení na latinu, na kterou jsem pak letěla a málem zase nestihla... Jednu větu jsem v tý rychlosti nějak nepochopila z úkolu a samozřejmě mě na ní vyvolala :D Ale test byl snad dobrý, myslím, že jsem ho celkem zvládla... Mno a pak náš milovaný pan Krsek a jeho služby internetu, vždycky říká, že to vezme stručně a okrajově a pak jsou minimálně dvě hodiny nudné přednášky, jak funguje el.pošta, do podrobna každé protokoly a všechno, všichni tam vždycky umíráme, jsem zvědavá jak se to budu učit na test :D
Mno a dneska tradičně úklid, tuna věcí, včetně dopečení sekané...jak mě to tak sere, ještě mě teď naštval Standa, byli jsme domluvený, že v neděli vymalujeme ten pokoj do kterého se chci přestěhovat, páč je tam teplo a ten ..... mi teď napíše, že místo aby zítra dělali zelí a v neděli jsme malovali, že si tam mladý (bratr se švagrovou) zítra přivezou neteř a zelí se bude dělat v neděli ráno, takže mám smůlu. Fakt snad za trest tohle!!! Chjo..vždycky mi někdo musí zkazit i tu malou radost, nemám na radost totž v tomhle životě asi nárok...takže tím asi končím článek, už mi nějak došel humor....

EDIT: v zajetí vzteku jsem napsala pár nevhodných slov, které jsem smazala, protože už mě ten největší vztek přešel a nebylo to ode mě hezké..

Avatars update

25. listopadu 2010 v 23:24 News
K Babunce do SONA 02

K Babunce do SONA 03

K Pipe

K Lucissh

Vzkaz: bylo tohle tyhle dva dny hodně, tak se omlouvám, zítra přibyde jeden big deníček :)
Mějte se :)

Challenge feat Anne Hathaway

23. listopadu 2010 v 11:13
CZE
Challenge O4
Avatar
Fotky: tady
Velikost: 100x100
Množství: Max. 3 výtvory
Povoleny textury, brushe, akce...

Challenge 05
Regular
Fotky: tady
Velikost: libovolná
Množství: 1 výtvor
Povoleny brushe, textury, akce...

Challenge 06
Retouch
Fotky: tady a tady
Velikost: měnte minimálně
Množství: 1 výtvor
Textury pouze jako pozadí!

Start: 23.11.2010
Deadline: 17.12.2010
Výtvory zasílejte na adresu bastera@seznam.cz
Do předmětu napište číslo challenge
Do mailu jméno, web a odkazy na výtvory
 Moc se na ně těším :)

odděl
EN
Challenge O4
Avatar
Photos: here
Size: 100x100
Max. 3 avatars
You can use brush, action, texture

Challenge 05
Regular
Photos: here
Size: any size
Only one regular!
You can use brush, action, texture

Challenge 06
Retouch
Photos: here and here
Size: can be change, but minimal
Only one retouch!

Start: 23.11.2010
Deadline: 17.12.2010
Sent me the works on email bastera@seznam.cz
Write the number of challenge to the subject of mail
Write name, site and links.
Thank you for your entries!

Photoblog 22.11.2010

22. listopadu 2010 v 20:54
Dobře, než mi poradíte co si stáhnout, případně na co se podívat, pustila jsem se do hledání fotek do dalších kol challky.

K tomu jsem si dala výborný čaj Pickwick Pomeranč s vůni orientu... (Ó Aláha, akši mekši, kši, kša? :D )
1
Ovesnou kašičku Jablka se skořicí
2
Angličtina zůstala jaksi osamoceně ležet na kraji stolu :D
3
Jo ještě Vám chci doporučit, pakliže máte strašně suché a pálivé rty (já děsně, mažu se každých pět minut) tak doporučuji tuhle vazelínu jen za 65 v lékárně Loyd...nejlepší :)
4
Já vím moc mi tyhle photoblogy nejdou a navíc není co zajímavého fotit, ale Nikolka si to přála, tak spešl pro ni :)

Já tu práci chci!

22. listopadu 2010 v 20:21 Deníček
a

Tak jsem dneska byla na tom pohovoru a jsem na to zvědavá. Do konce týdne nám dá vědět, ale moc šancí si nedávám, jsem vždycky docela nervózní a navíc nás má být asi dvacet, co tam šli na pohovor, tak se obávám, že tam zase přijde někdo, kdo bude pro ně lepší. Ale moc bych si to přála dostat, 9 hodin týdně za cca 3300 měsíčně, navíc bych se naučila nové věci a měla to jako praxi do životopisu a navíc dlouhodobě... Prostě práce mých snů... :)


Jinak neberte to všichni tak vážně, psala jsem, že nic s bydlením není jisté, což není, Bůh ví, jak to dopadne, jen si žiju svůj sen, jak si upravuji pokoj na společné bydlení :)
Nějak se mi dneska vůbec nic nechce, mamka měla volno, páč večer jeli na chatu a ráno povezou dědu do té nemocnice, měla původně na chat zůstat, ale táta, že musí do práce, tak že tam nechce být sama. Mno celé dopoledne a pak asi do 3 jsem s ní něco dělala, vařila, uklízela špajz, asi třkrát věšela prádlo a myla nádobí. Mno byla jsem ráda, že už dveře zaklaply :D Pak jsem udělala dva úkoly z aj a letěla do lékárny, protože jsem našla recept, který by mi do zítra už propadl. Mno řeknu Vám štvě mě to. Chtěla bych si a potřebovala koupit nějaký krémy na suchou a ekzematickou pleť, vodu čístící něco na rty atd a všechno je tak drahý pro nás chudáky, co nic normálního mít nemůžeme. Všechno kolem 400 minimálně i blbý malý balzám na rty 260 korun...tak jsem si zase nic nekoupila, musím taky za něco koupit dárky no :D :D

Asi dodělám úkol z angliny a místo dalšího učení si pustím nějakej pěknej film, máte nějakej tip pro mě? :)

Z mnohého vědění mnoho smutku (Bible)

21. listopadu 2010 v 23:31 Deníček
Ahoj,
tak jsem konečně dodělala ceny. Byl to zase náročný víkend, k čemu víkend, když si člověk neodpočine už vůbec u nás v rodině. Mno rozebírat to moc nebudu. V sobotu jsme lítali všude po nákupech, sháneli dárky, spíš jsme je hledali a koukali na ně, než kupovali. Jediné, co jsem koupila byl dárek pro "tchýni", chtěla jsem to vyfotit, ale samozřejmě jsem zapomněla a je to na chalupě :D Je to taková ta malá dárková krabička, kde je sprchový gel, luxusní mýdlo, koupelová pěna a sůl a je to zelený čaj a bambus.. Nevím, co jiného ji kupovat, ona dárky neřeší, cokoliv jsem jí kdy koupila, tak založila a asi nikdy nevytáhla... Ale tak takovéhle věci mívá ráda, tak snad aspoň malinko bude mít radost :) Další dárky už mám trošku vymyšlené, jen pro toho mého prďolu nějak nevím no :)

Jinak k tomu bydlení, víte není vůbec nic jisté, možná to tak ani nebude, ale prostě je to takovej můj jediný světlý bod... Moje mamka navrhla, že bysme případně mohli bydlet na baráku, pak se malinko kroutila, že nechce, aby přijela na svoji chalupu a cítila se tam cizí jako, že tam bydlíme, ale bylo by to asi jen na chvíli, abysme věděli, jak spolu zvládneme žít a jak budeme vycházet s penězi atd. Nahoře jeden pokoj, do kterého se teď budu stěhovat ze svého pokoje, bysme si upravili, koupili jednu skříň ještě a postel pro dva a mohli bysme bydlet, je to sice strašně daleko, měla bych to do školy hodinu a půl (když to dobře pojede) a to ještě tři přestupy, ale stálo by to za to. Uvidíme, snad to nějak dobře dopadne!!!

Chtěla jsem vyfotit nějaké věci, ale já prostě teď nějak nemám tvůrčí náladu, mám asi nějakou tvůrčí krizi, nejen, že se mi nic nechce "tvořit", ale nechce se mi ani nic psát a ani mi nic nějak nejde. Jdu si zalézt do postýlky a dočíst posledních 20 stránek Společenstva prstenů, je to ostuda, takhle dlouho knihu normálně nečtu, ale teď doma nebyl absolutně klid a obávám se, že do Vánoc ani nebude :( To mi připomnělo, že chci letos poprvé udělat vaječný koňak, který dělají u Standy doma, je to sice kalorická bomba, ale je tak mňamózní :)


Mám Vás všechny moc ráda, jsem tak ráda, že si můžu někde vylít srdce a že ještě vůbec někdo ty moje žvásty čte :D :-*

Dobrou noc 

Edit: Držte mi prosím zítra palečky, jdu na pohovor v 10 k nám do školní knihovny a ráda bych aby mě vzali...ale pochybuji :(

Winners

21. listopadu 2010 v 21:21
i
Ách jo to je snad za trest, ono se mi to celé smazalo, takže jsem oboje nahrávala znova atd, ještě dodělávám retuš,, zdrželo mě hodně věcí, tak se nezlobte. Mrzelo mě některým dávat horší ceny, ale radila jsem si i se Standou, který je v tomhle nezaujatý a viděli jsme to skoro stejně, takže se na mě moji miláčkové nezlobte, je to jen soutěž :) A omlouvám se za ceny, já prostě nejsem šikovná, snažila jsem se, ale jsou strašný :D U retuší jsem se nenomhla rozhodnout o prvním místě, tak jsou pvní dvě :D Děkuji za účást!

Hodnocení:
platinum
gold
silver
bronze
honour

Challenge 01 Avatar

<

Challenge 02 Regular

   

  

Challenge 03 Retouch
   

  

  

Sláva konečně!

20. listopadu 2010 v 23:36 Deníček
Hola hoj, mno spíš už dobrou noc :D
Konečně asi po půl hodině mi naběhl na blogu nový článek. Chtěla jsem Vám jen říct, že aktivita i ceny za chall budou v neděli k večeru, páč jsme přesáhli limit a snížili nám rychlost mobilního přpojení na chatě, takže je to absolutná šnek a ani mi nechce zobrazit pořádně retuše. V avatarech už mám docela jasno, bylo to těžký, ptala jsem se i Standy jako objektivního bodu a celkem jsme se shodli, ujistila jsem se, že ačkoliv se mi těžko dávají horší ceny lidem, které graficky obdivuji, nezbyde mi nic jiného...

Koupila jsem dneska první vánoční dárek a to pro tchýni, víc povím zítra večer, musím Vám taky povědět, kde za půl roku a něco víc budu bydlet (snad)... :)
Mno nic, jdu spát, chtěla jsem napsat víc, ale tím čekáním na "rychlíka internet" jsem se vyčerpala a už nemám sílu :)

Přeji dobrou noc mé drahé :)

Dělání dělání, všechny smutky zahání...

19. listopadu 2010 v 18:02 Deníček
Ahoj poupátka :D
dneska jsem měla taky celkem shon, takže ceny jsem začala tvořit až teď za chall, takže večer asi přibydou ceny za regular, tak jsem měla docela jasno, i když mě někteří mrzí, dala bych všem stejně, ale zařekla jsem se, že budu dávat každému jednu... Večer pak jedu na chatu a tam je pomalej net, takže nevím, zda když je v sobotu dodělám, zda mi to net vezme, uvidíme, kdyžtak v neděli v noci budou stoprocentně :)
Dneska jsem byla v knihovně a asi dvě hodiny hledala odborný text od rodilého angličana v našem oboru delší než 30 stran na zkoušku z anj, copak to jde, když všichni jsou z jůesej? (rozumějte USA :D ). Mno a když jsem jednu našla, tak to byla samá zkratka a to my musíme umět vysvětlit a všechno. Nakonec jsem našla jednu, vypadá docela dobře, ale zrovna o indexování na internetu (vyhledávání na yahoo třeba)... Mno jsem na to zvědavá...
Mám teď nějaké divné období, všechno mě strašně mrzí a bere. Každá maličkost a každá starost všech okolo mě prostě trápí a nejde to nijak změnit, chtěla bych být mrcha, Ty se mají lépe :)
Mého dědu čeká v úterý náročná operace, což v jeho věku je docela nebezpečný, tak máme všichni taky strach :(

Mno nic, jdu dělat ceny, ať mi to moc netrvá, ale takový pěkný výtvory a já se mám rozhodovat jo, už se nedivím, že jsem vždycky poslední, je to těžký to rozseknout, i když se Vám líbí všechny, někdo musí být poslední...

Magnus, magna, magnum (aha jako ta zmrzlina mňam :)

18. listopadu 2010 v 16:51 Deníček
 Tak jsme včera malovali a myli kuchyňskou linku. Byla to síla, táta totiž celou chodbu škrábal, všude prach a bordel, ještě teď mě pálí oči a všechno svědí. Mno nestihli jsme to ani dodělat, protože barva hodně dlouho schnula, takže jsme to uklidili a ten pruh se tam dodělá jindy, protože to muselo být na suché barvě. Dneska jsem měla latinu, vůbec se na ní nestíhám učit a právě je toho fakt hodně, každou hodinu nová slovíčka minimálně vždy 15 plus gramatika, což pamatovat si všechny koncovky a časování a skloňování je mazec, příští týden bude písemka a navíc se to všechno naučit ufff... Večer jdu do divadla, vůbec se mi nechce, ale kamarádka vyhrála lístky a nemá s kým jít, tak i v rámci utužování vztahů :) Je to na Vše o mé matce, hra podle stejnojmeného filmu od režiséra Almavadora, má to tři hodiny! a moc mě to neláká, ale co. V pondělí jdu do naší školní knihovny na pohovor na pozici PomVěd neboli pomocná vědecká síla, ale přihlásilo se nás hodně, takže je mi jasný, že mi řeknou, že mám málo zkušeností atd a nazdar :( Jdu uklidit nádobí a pak do divadla, takže snad zítra bude chvíle něco tvořit atd...
Zatím pa

PS: Zítra končí challenge, máte poslední šanci mi dnes večer něco poslat, zítra už snad začnu pracovat na cenách, i když mi to asi bude stejně trvat :)
PS2: Připomínám do konce měsíce FOTOSOUTĚŽ zatím mi přišli pouze jediné fotky!

Až se Ti jednou bude zdát...že je osud zlej...

16. listopadu 2010 v 22:50 Deníček
Ahoj děvčata,
zase Vás trošku zanedbávám já vím, ale prostě je toho moc. Nemám vůbec sílu pořád se vším bojovat, pořád je něco a já nemám už sílu být v klidu. Už přiju domů a čumím do blba a ani nemám sílu něco sem psát, něco tvořit, vymýšlet. Zítra pro změnu místo klidného svátku malujeme chodbu a uklízíme špajz atd, zase to bude všechno jen vyhrocené a na prd, zase budu orvaná jako kůň a moje už tak labilní city budou zase o kus horší... Dneska mě máma dala ránu hned po ránu, když jsem si do Vánočních přání napsala: příspěvek na telefon, knihy viz nástěnka a stolní hry, tak mi řekla, že toho chci nějak moc, že to jsou minimálně dva tisíce, že se řekli chudé Vánoce (a to mám předtím ještě svátek, takže knížku mi můžou dát k svátku) a přitom si sami koupili postel za 13000 a ještě chce koupit za 2500 tátovi foťák a zdá se jí moc, když chci tak maximálně tisícovku na telefon a jednu hru a nějakou knížku. Ať jde do háje, já od ní nic nechci. Sakra kdybych aspoň našla tu debilní brigádu, v životopise snad musím mít napsáno neviditelným písmem, že jsem prašivá, protože mě nechtěj ani v Coffeheaven ani ve Fruitisimu, fakt, kdybych měla peníze jdu pryč a nic od ní už nepotřebuji. Pak se ještě urazila, že jdu odpoledne se Standou a ne s ní jít nakupovat, že si ty tašky sama odtahá bla bla a do toho třikrát ať s tím nebouchám, co dělám, ať jí něco podám bla bla. Opravdu už mi tečou nervy. Člověk doma dělá sluhu skoro za nic a ještě pořád nějaký kecy atd... Grrr.... Štvě mě celej tenhle svět, lidi jsou na prd a všechno je jen o penězích... Na prd fakt...
Mno nic, jdu spát, zítra maluji, čtvrtek škola, tak snad v pátek na chvíli aspoň zlatíčka moje
Pa

Retouch Lily Allen 2

15. listopadu 2010 v 21:39 Retouch
Kam: do chall někam, která se asi zrušila grrr, moje entries k ničemu!
Spokojenost: ale docela jo :)